Hero image
Tournament

Teams

Update at 01-01-24


No teams found.

U19


  • 1. SK CRO Vienna (AT)
  • 2. Absolute Travel & Tours-1 (EN)
  • 3. Absolute Travel & Tours-2 (EN)
  • 4. Absolute Travel & Tours-3 (EN)
  • 5. 1. FC Marzahn 94 e.V. (DE)
  • 6. SG Aufbau Boizenburg (DE)
  • 7. GVO Oldenburg (DE)
  • 8. OSV Hannover (DE)
  • 9. SV Langendreer 04-1 (DE)
  • 10. SV Langendreer 04-2 (DE)
  • 11. S.V. Blau-Weiss Fuhlenbrock 1926 e.V. (DE)
  • 12. SV Falke Bergrath (DE)
  • 13. SV Rot-Weiss Merl e.V. (DE)
  • 14. JFV Oberwesterwald (DE)
  • 15. VFB Ginsheim (DE)
  • 16. TSV Grasbrunn-Neukeferloh (DE)

U17-B


  • 1. Bagsværd Boldklub (DK)
  • 2. Bangsbo Freja (DK)
  • 3. FC Concordia Wilhelmsruh 1895 e.V. (DE)
  • 4. Greifswalder FC (DE)
  • 5. Sportfreunde Möhlenwarf (DE)
  • 6. TSV Sankt Jürgen (DE)
  • 7. TSV Bemerode (DE)
  • 8. OSV Hannover (DE)
  • 9. SC Hemmingen (DE)
  • 10. JFV Neustädter Land (DE)
  • 11. JSG Gifhorn Nord (DE)
  • 12. SC Rhenania Hochdahl 1925 (DE)
  • 13. HSV Langenfeld (DE)
  • 14. Rheydter Spielverein e.V. (DE)
  • 15. FC Frohlinde (DE)
  • 16. SV Langendreer 04-1 (DE)
  • 17. SV Langendreer 04-2 (DE)
  • 18. Dortmunder Löwen Brackel 61 -1 (DE)
  • 19. Dortmunder Löwen Brackel 61 -2 (DE)
  • 20. Erler SV08 (DE)
  • 21. S.V. Blau-Weiss Fuhlenbrock 1926 e.V. (DE)
  • 22. SV Rees (DE)
  • 23. SV 1912 e.V. Emmerich-Vrasselt (DE)
  • 24. SV Siegfried Materborn (DE)
  • 25. Schwarz Weiss 06 Düsseldorf (DE)
  • 26. JFV Wolfstein Westerwald Sieg (DE)
  • 27. JFV Oberwesterwald (DE)
  • 28. SC Lüdenscheid (DE)
  • 29. VFB Ginsheim (DE)
  • 30. VFB Oberesslingen (DE)
  • 31. PTSV Jahn Freiburg (DE)
  • 32. SBYFL (NI)

U17-A


  • 1. Frederikshavn FI (DK)
  • 2. JSG Gifhorn Nord (DE)
  • 3. HSV Langenfeld (DE)
  • 4. TSV Urdenbach (DE)
  • 5. SC Croatia Mülheim (DE)
  • 6. SV Budberg (DE)
  • 7. SV Bedburg-Hau (DE)
  • 8. JFV Wolfstein Westerwald Sieg (DE)
  • 9. PTSV Jahn Freiburg (DE)
  • 10. SG Schwabhausen/Bergkirchen (DE)

U16


  • 1. Bangsbo Freja (DK)
  • 2. TuS Berne (DE)
  • 3. VfL Oldenburg-1 (DE)
  • 4. VfL Oldenburg-2 (DE)
  • 5. BSC Hastedt (DE)
  • 6. TSV Urdenbach (DE)
  • 7. SV Lürrip (DE)
  • 8. DJK Germania Hoisten (DE)
  • 9. SV Budberg (DE)
  • 10. Schwarz Weiss 06 Düsseldorf (DE)
  • 11. TSV Hollenbach (DE)
  • 12. SBYFL (NI)
  • 13. Juventus Academy Warszawa (PL)
  • 14. East Fife Golds 08s (SC)

U15-B


  • 1. Bangsbo Freja (DK)
  • 2. Greifswalder FC (DE)
  • 3. VfL Oldenburg (DE)
  • 4. TV Eiche Horn (DE)
  • 5. OSV Hannover (DE)
  • 6. TSV Krähenwinkel Kaltenweide (DE)
  • 7. JSG Gifhorn Nord (DE)
  • 8. SC Rhenania Hochdahl 1925 (DE)
  • 9. TSV Urdenbach (DE)
  • 10. S.V. Blau-Weiss Fuhlenbrock 1926 e.V. (DE)
  • 11. SV Rees (DE)
  • 12. SV Budberg (DE)
  • 13. SV Siegfried Materborn (DE)
  • 14. SpVg Wahn Grengel (DE)
  • 15. JFV Wolfstein Westerwald Sieg (DE)
  • 16. VFB Ginsheim (DE)
  • 17. TV Darmsheim (DE)
  • 18. SV Bonlanden (DE)
  • 19. PTSV Jahn Freiburg (DE)

U15-A


  • 1. SC Rhenania Hochdahl 1925 (DE)
  • 2. SC Düsseldorf West (DE)
  • 3. SV Langendreer 04 (DE)
  • 4. S.V. Blau-Weiss Fuhlenbrock 1926 e.V. (DE)
  • 5. SV Budberg (DE)
  • 6. SG Telgte (DE)
  • 7. CfB Ford Köln-Niehl (DE)
  • 8. VFB Ginsheim (DE)
  • 9. FC Eddersheim (DE)
  • 10. PTSV Jahn Freiburg (DE)
  • 11. Juventus Academy Warszawa (PL)

U14


  • 1. AIK 65 Strøby Fodbold (DK)
  • 2. Eastside Viborg (DK)
  • 3. FC Concordia Wilhelmsruh (DE)
  • 4. Greifswalder FC (DE)
  • 5. TSV Sankt Jürgen (DE)
  • 6. 1. FC Lintfort (DE)
  • 7. SG Telgte (DE)
  • 8. SV Rot-Weiss Lamersdorf (DE)
  • 9. FC Eschweiler (DE)
  • 10. IL Sørfjell (NO)
  • 11. Juventus Academy Warszawa (PL)

U13/9


  • 1. SC Rhenania Hochdahl 1925-1 (DE)
  • 2. SC Rhenania Hochdahl 1925-2 (DE)
  • 3. FC RW Dorsten-1 (DE)
  • 4. FC RW Dorsten-2 (DE)
  • 5. SuS Dinslaken 09 (DE)
  • 6. Alemannia Pfalzdorf (DE)
  • 7. SG Telgte-1 (DE)
  • 8. SG Telgte-2 (DE)
  • 9. JFV Oberwesterwald (DE)
  • 10. FC Eddersheim (DE)
  • 11. FC Schwalbach (DE)
  • 12. Reutlinger Juniors (DE)
  • 13. Juventus Academy Warszawa (PL)

U11/7


  • 1. SG Letter 05 (DE)
  • 2. Sacred Hearts FC (IE)
  • 3. Juventus Academy Warszawa (PL)

G17


  • 1. Lyngby Boldklub (DK)
  • 2. FC Rudersdal (DK)
  • 3. Skjold Birkerød (DK)
  • 4. Brønderslev IF (DK)
  • 5. FFC Berlin (DE)
  • 6. FSV Forst Borgsdorf (G17) (DE)
  • 7. MF Göttingen (DE)
  • 8. VfB 03 Hilden (DE)
  • 9. SC Bayer Uerdingen (DE)
  • 10. SV Budberg (DE)
  • 11. Sc Bayer 05 Uerdingen (DE)
  • 12. TuS Recke (DE)
  • 13. SC 13 Bad Neuenahr (DE)
  • 14. Burtscheider Turnverein 1873 e.V. (DE)
  • 15. SV Falke Bergrath (DE)
  • 16. Sportfreunde Hörn (DE)
  • 17. SV Rot-Weiss Merl e.V. (DE)
  • 18. FV Rübenach (DE)
  • 19. 1.FC Donzdorf (DE)
  • 20. SG Schwabhausen/Röhrmoos (DE)

G15


  • 1. Lyngby Boldklub (DK)
  • 2. Hårlev BK (DK)
  • 3. Bangsbo Freja (DK)
  • 4. FFC Berlin-1 (DE)
  • 5. FFC Berlin-2 (DE)
  • 6. TSV Sankt Jürgen (DE)
  • 7. FC Eschweiler (DE)
  • 8. Sportfreunde Hörn (DE)
  • 9. SpVg Wahn Grengel (DE)
  • 10. Oberkasseler FV (DE)
  • 11. SV Rot-Weiss Merl e.V. (DE)
  • 12. County Kerry (IE)
  • 13. Djurgårdens IF (SE)

Tournament sponsored by